קבלת תשלומים מאורח

באתר שלנו תוכלו לקבל תשלומים ישירות מהמארח. אנחנו לא מחזיקים את התשלומים עבור הזמנות, מערכת התשלומים שלנו באתר נועדה על מנת שאורחים יוכלו לשלם מקדמה ואת שאר התשלום לבצע ישירות מול המארחים.

 

במאמר זה:

אופן קבלת התשלומים

לאחר כל הזמנה שהתקבלה יש ליצור קשר עם האורח על מנת לקבל את התשלום עבור השהייה. האורח משלם ישירות לסאבלט ישראל מקדמה על סך 15% ובכך מוודא שהתאריכים שוריינו עבורו, את התשלום הנותר האורח יעשה ישירות מולכם על ידי שליחת הודעה אליכם או על ידי כך שאתם תיצרו קשר עם האורח.

לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו התראה באימייל עם קישור לעמוד ההזמנה ובתוכו יהיו אפשרויות ופרטי יצירת קשר. לחלופין, ניתן גם לגשת ישירות לעמוד ההזמנה ולצפות בפרטי יצירת הקשר.

עברו לאזור האישי ואז לחיצה על הזמנות שהתקבלו, בחרו בהזמנה שתרצו ותוכלו לשלוח הודעה לאורח על ידי לחיצה על “שליחת הודעה לאורח” או להתקשר לטלפון שמופיע בשדה “טלפון”.

שליחת הודעה לאורח

תוכלו לראות את הסכום אותו יש לחייב מהאורח לאחר קיזוז עמלת השירות בשדה “תשלום נותר”.

תשלום נותר מהמארח

שימו לב: אתר סאבלט ישראל אינו לוקח אחריות על האורחים, וכל תשלום או התקשרות באחריות המארח בלבד. 

עמלת שירות ומקדמות

על מנת לאפשר להמשיך את תפעול אתר סאבלט ישראל, כל הזמנה שתתקבל מאורח תחויב בעמלת שירות של 15%. לכן חשוב להעריך נכון את המחיר כאשר מפרסמים נכס. עמלת השירות תקוזז בצורה אוטומטית ממחיר ההזמנה. ואת הסכום שנותר לחיוב האורח תוכלו למצוא בפרטי ההזמנה תחת השדה “תשלום שנותר”.

צריכים עזרה נוספת? דברו איתנו

התחברות

הרשמה

איפוס סיסמא

נא הקלידו שם משתמש או אימייל, אתם תקבלו לינק לאיפוס הסיסמא דרך האימייל.