ניהול ועריכת יומן הזמנות

יומן ההזמנות בפרופיל שלכם מאפשר לכם לראות הזמנות פעילות, לחסום תאריכים ולשנות מחירים לתאריכים ספציפיים. על מנת לנהל את יומן ההזמנות בצורה האפקטיבית ביותר ולהימנע מביטולים מיותרים, היא להקפיד על יומן מעודכן. תוכלו לסמן את התאריכים שפנויים להזמנה או תאריכים שתפוסים ולחסום אותם.

שימו לב: במידה ואתם מפרסמים את הנכס במספר אתרים תוכלו לסנכרן את יומן ההזמנות שלכם ליומן הזמנות חיצוני בפורמט ICS כמו גוגל Calendar למשל. תוכלו לקבל פרטים מלאים במדריך לסנכרון יומן הזמנות.

במאמר זה:

מתי התאריכים משוריינים

ברגע שתקבלו הזמנה שהמקדמה עבורה שולמה, תאריכי השהייה שנבחרו בהזמנה ישוריינו. תוכלו גם לשריין או לחסום תאריכים בצורה ידנית על ידי כניסה ליומן ההזמנות של הנכס.

יומן הזמנות של הנכס

על מנת לצפות או לערוך תאריכים ביומן ההזמנות, כנסו לאזור האישי ולאחר מכן לחצו על “נכסים שפורסמו” ולאחר מכן בחרו בנכס שבו תרצו לנהל את היומן.

נכסים שפורסמו

ומיד אחר כך תגיעו לעמוד עריכת נכס. בעמוד הזה ניתן לערוך את הפרטים של הפרסום שלכם. על מנת לערוך את יומן ההזמנות של הנכס לחצו על “יומן הזמנות”

יומן הזמנות של נכס

בעמוד עריכת יומן ההזמנות תוכלו לראות ולנהל את היומן של הנכס שבחרתם. תוכלו לנעול, לשחרר ולשנות מחירים לתאריכים בעזרת 3 הכפתורים הבאים:

ניהול יומן הזמנות נכס

  • שינוי מחיר לתאריך – הכפתור מופיע לאחר שתבחרו תאריכים, בעזרת התכונה הזו תוכלו לשנות מחירים של תאריכים ספציפיים, בחרו את התאריכים שתרצו ולאחר מכן מכן לחצו על “שינוי מחיר לתאריכים שנבחרו” ואז בחרו את המחיר שתרצו.
  • נעילת תאריכים – בעזרת התכונה הזו תוכלו לנעול תאריכים שבהם לא ניתן להזמין שהייה בנכס, על מנת לנעול תאריכים בחרו תאריכים ואז לחצו על “נעילת תאריכים להזמנה”.
  • שחרור תאריכים – במידה ותרצו לשחרר את התאריכים שנעלתם ולאפשר לאורחים לבצע הזמנות עבור התאריכים האלו, תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה על “שחרור תאריכים להזמנה”.

יומן הזמנות כללי

דרך יומן ההזמנות הכללי תוכלו לצפות בכל ההזמנות שקיבלתם ולראות סקירה כללית על התאריכים הפנויים והתפוסים.

תוכלו לצפות ביומן ההזמנות הכללי על ידי כניסה לאזור האישי ולאחר מכן מכן לחיצה על “יומן הזמנות”.

צריכים עזרה נוספת? דברו איתנו

התחברות

הרשמה

איפוס סיסמא

נא הקלידו שם משתמש או אימייל, אתם תקבלו לינק לאיפוס הסיסמא דרך האימייל.