(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

תנאי שימוש באתר "סאבלט ישראל"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר "סאבלט ישראל" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (דירות סאבלט בישראל) ייצוגי עבור "סאבלט ישראל והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "סאבלט ישראל" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "סאבלט ישראל".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "סאבלט ישראל" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "סאבלט ישראל".

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 

מדיניות פרטיות

 

ב-סאבלט ישראל מעריכים את פרטיותכם ולכן הכנו את מדיניות הפרטיות הזו על מנת להודיע לכם מתי מידע נשמר, כיצד הוא מעובד ומה מגולה לגופים אחרים.

איזה מידע מזוהה אנחנו שומרים עליכם? אנחנו שומרים את שמכם (רק אם מסרתם לנו אותו בטופס ההצטרפות לניוזלטר שלנו. כדי לקבל את הניוזלטר שלנו אינכם חייבים למסור לנו את שמכם). אנחנו שומרים את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, כדי שנוכל לשלוח לכם מעת לעת עדכוני תוכן וניוזלטרים. פרטים אלה נשמרים ברשימת תפוצה של שירות mailchimp.

אנחנו מתחייבים לא למסור את המידע שמסרתם לנו לצדדים שלישיים.

איזה מידע לא מזוהה אנו שומרים על אודותיכם? אנחנו לא שומרים מידע מעבר למה שמצוין בסעיף הקודם.

האם אנחנו שומרים עוגיות? עוגיה (cookie) היא קובץ הנשמר על המחשב שלכם ומאפשר לאתר האינטרנט לזהות אתכם או לאמת את זהותכם.  אתר סאבלט ישראל אינו שומר עוגיות. אנחנו נעזרים בכלי הניתוח הסטטיסטיים של גוגל אנליטיקס, שהם כלי ניתוח סטנדרטיים הנמצאים בשימוש אתרי אינטרנט ברחבי העולם, כדי לבדוק את נתוני הגלישה באתר שלנו בלבד. ייתכן כי גוגל אנליטיקס נעזר באחסון עוגיות על המחשב שלכם, וכדאי שתבדקו את מדיניות הפרטיות שלו.

האם אתם יכולים לשנות או למחוק את המידע שמסרתם לנו? אנו מכבדים את פרטיותכם ותמיד תוכלו לשנות את פרטיכם או להסירם מרשימת התפוצה שלנו לצמיתות.

אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת.

ליצירת קשר אתם תמיד יכולים לפנות אלינו בדואר אלקטרוני או על ידי הטופס 'צור קשר'. כתובת הדואר האלקטרוני שלנו היא: [email protected]

דירות שיכולות לעניין אותך